Zpět na seznam

Dětský koutek

Největší dětský koutek CHACHÁREK

Udělejte dětem radost! Zaveďte je do největšího dětského koutku v Ostravě!

Ve 3. patře centra Forum Nová Karolina jsme pro Vás otevřeli velký Dětský koutek se spoustou zábavních atrakcí, ze kterých budou děti nadšeny. Dětský koutek o rozloze 460 m²  je určen pro děti od 3 do 10 let. 

Otevírací doba: pondělí - neděle 9:00 - 21:00.

Největším lákadlem je jedinečná atrakce zvaná CHACHABOX.

Kolem celého Chachaboxu je pro děti připravena dráha pro malé závodníky.

Telefon: +420 737 279 572 

Určen pro děti od 3 do 10 let

Rozloha: 460 m²

Dětský koutek CHACHÁREK dále nabízí:

  • Střelnice Nerf 
  • Tvořivá dílna
  • Lego koutek pro holky i kluky
  • Planeta Zhu Zhu zvířátek
  • Odpočinková zóna s kuchyňkou, panenkami
  • Garážové město pro malé závodníky

Na co se ještě můžete těšit v našem Dětském koutku:

  • Kino
  • Pracovna
  • Pořádání narozeninových party (Rezervace: +420737 279 572)

Samozřejmostí je pitný režim, vyškolený personál, symbolické ceny vstupného a nekončící ZÁBAVA! Program na únor 2018 najdete ZDE.

Vaše děti zabavíte i na dalších místech v centru. Kam můžete zamířit, najdete zde.

Parkování

Omlouváme se za dočasné omezení a případné komplikace v rámci podzemního paroviště. Do konce ledna 2018 zde bude na etapy probíhat výměna osvětlení za LED zářivky. Vedle úspory mají i vyšší svítivost, tedy více prosvětlí prostor. Děkujeme za pochopení. 

Pro vaše pohodlné parkování máme připraveno na 1500 parkovacích míst v podzemním parkovišti situovaném přímo pod objektem (P1, P2) a pod náměstím mezi budovou centra Forum a Trojhalím (P3). 

Prosíme, mějte na paměti, že se nejedná o hlídané parkoviště a vaše auto má omezené možnosti se bránit zlodějům, není totiž trezor. Pakliže u sebe máte jakékoliv cennosti, nenechávejte je ve vašem voze. Lze je pohodlně a bezpečně uložit v úschovně. Předejte tím nemilým situacím.

Pro automobily LPG / CNG a dodávky je v provozu parkoviště za Divadlem Antonína Dvořáka, které je v docházkové vzdálenosti od OC.

Stojany na kola se nachází u vchodu do centra z náměstí Biskupa Bruna a v garážích v -1. patře ve žluté zóně (při vjezdu do garáží od Frýdlantských mostů).

Více informací
Dárkové karty

Ideální dárek i firemní benefit!

Více informací
Infostánek

Informační stánek u hlavního vchodu je Vám k dispozici pro případné dotazy, které se týkají orientace v našem nákupním a zábavním centru.

Více informací
Magazín centra Více informací Ostatní služby

Nákupní a zábavní centrum FORUM Nová Karolina se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.

Více informací
Ostatní služby Nákupní a zábavní centrum FORUM Nová Karolina se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.