Zpět na seznam

BURGER KING


Dárková karta Zobrazit na mapě
Otevírací doba
NE - ČT
9:00 - 21:30
PÁ - SO
9:00 - 22:00
 
Telefon
601 378 656
Webové stránky

O obchodě

Vítejte v Burger King!

Naše restaurace, jež spadá pod síť restaurací společnosti Amrest s.r.o., je jednou z 15 000 Burger King restaurací, které můžete najít po celém světě. Věděli jste, že v Evropě se ročně prodá téměř 40 000 000 kusů legendárních Whopper burgerů?  Ano, čtete správně!

Usilujeme o provozně dokonalou restauraci, kdy čistota a bezpečnost jsou u nás samozřejmostí. Den co den se snažíme, aby Vaše objednávka byla hotova rychle, teplá a čerstvá a to vše ve velmi přátelském prostředí.

A co si u nás můžete dát?

Na výběr máte z mnoha hovězích burgerů se 100% hovězím masem grilovaným na ohni, také kuřecí burgery, tortilly, a to vše si můžete dát samostatně, v menu, nebo v boxu. Pro Vaše ratolesti máme připraveno dětské menu.

V každém z našich burgerů máme čerstvou zeleninu od českých dodavatelů.

Samozřejmostí je u nás platba kartou, přijímáme stravenky Gastro, Ticket i Cheque. Máme rovněž slevy pro držitele ISIC nebo ALIVE karty.

A to nejlepší nakonec! U nás můžete mít stejný burger pokaždé jinak! Jak je to možné? Díky našemu mottu Have it your way (Uprav si to po svém), můžete v burgeru změnit jakoukoliv ze surovin za jinou z naší nabídky.

Na Vaši návštěvu se těší tým Burger King!

 

Akce a slevy

Král měsíce
do 31. 1. 2018

Burger King má pro Vás nového krále měsíce -  Long Big King ®! Přijďte ochutnat skvělý burger za bezkonkurenční cenu. Máte čas do konce ledna!


Král měsíce
do 31. 1. 2018

Burger King má pro Vás nového krále měsíce -  Long Big King ®! Přijďte ochutnat skvělý burger za bezkonkurenční cenu. Máte čas do konce ledna!

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.