Zpět na seznam

KAPPA


Dárková karta Zobrazit na mapě
Otevírací doba
PO - NE
9:00 - 21:00
 
Telefon
+420 601 383 168
Webové stránky

O obchodě

Kappa a Robe di Kappa

Tyto dvě značky reprezentují italskou moderní módu. Orientace této značky je především na sportovní oblečení, vycházkové a volnočasové oblečení, obuv a samozřejmě celou řadu doplňků např. tašky a batohy.

V České republice je výhradním zástupcem společnost SPORTTIME, s. r. o., která byla založena v roce 1994. V této době byl hlavní aktivitou velkoobchodní činnost s hokejovým zbožím. V roce 1997 získala výhradní zastoupení italské sportovní značky Kappa a Robe di Kappa. Sídlo firmy se nachází v Brně a pobočku najdete také v Praze.

Našimi partnery jsou jak velké sportovní řetězce jako je Sportisimo, Hervis, tak i obchodníci v kamenných obchodech po celé ČR. V současné době máme dva značkové obchody v Brně a jeden v Karlových Varech.

V budoucnu počítáme s rozšířením sítě vlastních obchodů po celé ČR. Kromě distribuce Kappa a Robe di Kappa se firma zabývá výrobou a prodejem hokejových a sportovních dresů.

Produkty :

* reprezentuje sportovní oblečení, ale v sortimentu naleznete i elegantní oblečení pro každodenní nošení
* v 70. letech začala vyrábět unisex styly
* v 80. letech se stala synonymem sportu, díky spolupráci s americkým atletickým týmem
* v 90. letech se stala známou díky dresům pro světoznámé fotbalové týmy
* je to značka, která se zaměřuje na sortiment pro sportovní účely: fotbal, tenis, rugby, hokej, lyžování, jóga, cyklistika, fitnes, plavání a jiné
* nabízí široký sortiment: trika, šortky, mikiny, košile, teplákové soupravy, bundy, obuv a doplňky jako jsou ponožky, tašky, kšiltovky, míče, kopačky, batohy atd.

 
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.