Zpět na seznam

DEICHMANN


Dárková karta Zobrazit na mapě
Otevírací doba
PO - NE
9:00 - 21:00
 
 
Telefon
+420 596 110 731
Odpovědný vedoucí
Pavlína Cihlářová
Webové stránky
Facebook

O obchodě

Společnost DEICHMANN, se sídlem v Essenu (Německo), byla založena v roce 1913 a nachází se ve stoprocentním vlastnictví rodiny zakladatele. Společnost je největším evropským prodejcem obuvi a celosvětově zaměstnává víc než 33 700 pracovníků ve 23 zemích světa.

DEICHMANN je na českém trhu od roku 2003. V současnosti má společnost v České republice více než 95 prodejen a jejich počet se neustále zvyšuje. Krom nově otvíraných prodejen dáváme nový kabát i prodejnám se starší koncepcí, aby se u nás zákazníci neustále cítili příjemně. 

DEICHMANN se prezentuje prodejem módní obuvi za výhodnou cenu. Mezi nejznámější značky patří Graceland, 5th Avenue, Medicus, Gallus, Elefanten, Adidas, Nike, Puma a Fila. Naše kolekce nabízí stylové tenisky pro mladé slečny, módní lodičky nebo kozačky pro ženy a pohodlnou obuv pro maminky. A nezapomněli jsme samozřejmě ani na pány či děti. U nás si totiž vybere celá rodina. Krom obuvi u nás naši zákazníci najdou i množství doplňků - od kabelek, peněženek, přes šátky, až po prostředky pro péči o obuv. Naši nabídku uzavírají dárkové karty.

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.