Zpět na seznam

O nás

Objevte nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolina! Čeká na vás 220 obchodů, více 1 000 značek, 3 desítky restaurací a kaváren, hypermarket, fitness, multikino, dětský koutek a spousta akcí po celý rok. 

Díky své poloze v centru Ostravy, ale také pro vynikající dostupnost a viditelnost, je Forum Nová Karolina ideální destinací pro nákupy, občerstvení a zábavu. Svým nevšedním designem přispívá k zatraktivnění městského centra.

Unikátní koncept budovy nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina nabízí svým návštěvníkům plochu o velikosti přes 58 000 m2. 

Můžete zde najít rozsáhlou síť módních prodejen a butiků (a to i obchody, které jsou v Ostravě unikátní), ale i moderní kino, kavárny, občerstvení, dětské centrum, fitness, letní terasy a mnoho dalších míst, která si oblíbíte. Pro Vaše pohodlné nákupy je zde se svým nejmodernějším konceptem Albert společnosti Ahold.

Moderní technologie

Příjemným místem je rozlehlá jídelní a relaxační zóna v unikátně navrženém prostoru ve 2. patře spojeném s moderními technologiemi - FORUM TV.

Pohodlný přístup

Do centra Forum Nová Karolina je pohodlný přístup jak pro pěší, tak i pro automobily. Pro chodce je pohodlný přístup zajištěn přes elegantní lávku vedoucí z autobusového nádraží nad ulicí Místecká a železničním koridorem.

1 500 parkovacích míst

Pro automobily je nejsnadnější příjezd po silnici Místecká nebo Frýdecká, který je napojen na vnitřní dopravní systém uvnitř Nové Karoliny. Podzemní garáže pro Vaše pohodlné parkování mají kapacitu 1 500 parkovacích míst.

V centru Forum Nová Karolina si každý návštěvník najde něco pro sebe. Snažíme se, aby návštěva našeho centra nebyla jen rutinním nakupováním, ale proměnila se v příjemný zážitek pro všechny naše návštěvníky.

 

Majitel centra:
V prosinci 2018 se novým majitelem obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina stala REICO investiční společnost České spořitelny, a.s., jednající na účet ČS nemovitostního fondu. Ten vznikl v roce 2007 a je největším podílovým fondem na českém trhu určeným převážně konzervativním investorům. Vlastní jmění fondu aktuálně přesahuje 21 mld. Kč a počet jeho podílníků je větší než 70 tisíc. Dlouhodobý výnos fondu se obvykle pohybuje v rozmezí 2,5 – 3,5 % p.a. Ve vlastnictví fondu jsou dvě desítky kancelářských, maloobchodních a logistických nemovitostí v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Mezi hlavní aktivity REICO IS ČS patří poskytování služeb v oblasti investování do nemovitostí, investičních instrumentů na kapitálových trzích a správy majetku ve fondech, a to zejména v eské republice, ale i na vybraných trzích střední Evropy.

www.reico.cz

 

Správa centra:
O provoz obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina se od jeho otevření na jaře 2012 stará společnost Active Retail Asset Management (ARAM). Spravujeme všechny typy maloobchodních nemovitostí - vedle Fora Nová Karolina i nákupní parky. Náš tým tvoří zkušení profesionálové, kteří své odborné znalosti doložil i na správě kancelářských, rezidenčních nebo logistických areálů. Našimi klienty jsou dlouhodobí vlastníci nemovitostí, investoři a developeři, stejně jako banky.

Na objektech, kde působíme, zajišťujeme jak komplexní property management, tak jeho dílčí části. Staráme se pronájmy a spokojenost nájemců, zároveň aktivním marketingem zvyšujeme návštěvnosti i obraty. Vynikajících výsledků dosahuje technické i ekonomické oddělení. Naší hlavní přidanou hodnotou je však dokonalá znalost trhu a vysoký odborný kredit.

www.activeretailam.com

2012otevření centra 58.000 m2plocha 220obchodů 24restaurací a kaváren 1500parkovacích míst
Forum TV

TV FORUM je gigantická LED telestěna umístěná v atraktivních prostorách nákupního a zábavního centra FORUM Nová Karolina Ostrava.

Slouží jako nepřehlédnutelná informační a reklamní plocha. Jedná se o velmi významný mediální prostředek, který dokáže výrazně propagovat zboží a služby, a to přímo v místě prodeje.

Díky spojení velkoformátového obrazu a zvuku jde skutečně o unikátní reklamní médium nabízející výjimečné výrazové možnosti.

Více informací
Kariéra

Staňte se součástí naší velké rodiny! 

Více informací
Kontakty Více informací Otevírací doba

Parkoviště nákupního a zábavního centra FORUM NOVÁ KAROLINA jsou otevřená již od 5:45 ráno (o víkendu od 6:45), vždy do 1:00!

Více informací
Pronájmy

Máte zájem o pronájem prostor?

Více informací
Press Více informací
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.