Zpět na seznam

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ SVĚTEM S DRONEM

Doslova dechberoucí fotografie z celého světa pořízené dronem budou od soboty 11. listopadu do úterý 12. prosince k vidění v našem centru. Přijďte se proletět celým světem!

Více než 30 velkoformátových tisků, videí a fotek na LED televizích vás nechají nahlédnout na mnohá zákoutí světa z ptačí perspektivy. Podíváme se na Českou republiku a proletíme také Slovensko, Německo, Itálii, Chorvatsko, Slovinsko, Island, Jordánsko, Izrael, Omán, Maroko, USA, Hawai a Peru.

Auterem unikátních záběrů je rodilý Ostravák Radim Kolibík, který se svými snímky slaví úspěch po celém světě. V roce 2014 se dostal do nejužšího výběru nejvíce uchvacujících fotografií pořádaného BBC a National Geographic - The most stunning drone pictures 2014.

Vernisáž výstavy bude zahájena v sobotu 11. 11. v 11 hodin a 11 minut. Těšit se můžete na celodenní doprovodný program, promítání videí z Hawaie, Peru, Ománu či Islandu. Zájemci budou mít ožnost vyzkoušet si let s dronem a dozvědět se více informací od profesionálů.

Fotografie v různých provedeních a velikostech bude možné zakoupit po celou dobu výstavy přímo na pobočce Ostravského informačního centra v 1. patře centra.

Více informací naleznete v události na Facebooku.

Další akce v Karolině

Akce centra

OTEVÍRACÍ DOBA 28.9. a 28.10. 2018
28. 9. – 28. 10. 2018

V pátek 28. září i v neděli 28. října 2018 bude naše centrum otevřené. 

Číst více
Akce centra

NOVĚ OTEVŘENO: CLOUDY SPA
od 29. 9. 2018

Kam za manikúrou, pedikúrou, prodloužením řas, masážemi a dalšími beauty službami? Přeci do nově otevřeného salónu krásy - Cloudy spa!

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.