Zpět na seznam

SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ VÝZDOBY

V sobotu 17. listopadu slavnostně rozsvítíme vánoční výzdobu. Jako každý rok bude toto příležitost se potkat s přáteli, sousedy a rodinou, zaposlouchat se do pěveckých výkonů žaček a žáků ZUŠek a letos nově také pomáhat! 

Rozsvícení vánoční výzdoby uvnitř i vně centra odstartuje moderátor Lumír Mořkovský, který provede programem a odpočítá rozsvícení. Od 16:30 do 17:30 vystoupí: 

  • zpěvačky Veronika Matraszek, Klára Bačíková, Veronika Kuchařová, Lucie Bendová a soubor Marshmallow ZUŠ Eduarda Marhuly
  • Taneční orchestr T. Hanáka ze ZUŠ Sologubova

Světelnou výzdobu rozsvítíme cirka v 17:00. Po celou dobu bude možné za symbolickou částku zakoupit punč. Výtěžek z jeho prodeje věnujeme na Středisko rané péče Ostrava

Zároveň jako připomínku Světového dne předčasně narozených dětí zahalíme naše centrum do purpurové barvy a připojíme se tak k mnoha dalším budovám a významným památkám nejen v ČR, ale také po celém světě. 

Přijďte se s námi začít těšit na Vánoce!

Další akce v Karolině

Akce centra

VÁNOCE NA OSTRO

Vánoce u nás budou například o koledách, vánočních recitálech, pomoci nebo osvětě. Přijďte se k nám naladit, nasát předvánoční atmosféru, nechat si zabalit dárky nebo se potkat se sousedy a známými.

 

Číst více
Akce centra

BALENÍ DÁRKŮ ZDARMA 2018
3. 12. – 23. 12. 2018

Nejste zruční s izolepou? Nikdy vám správně nevyjde balící papír? Nemáte čas? Nebo se vám jen echce? Zabalíme to za vás!

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.